قرص های افزایش قد

افزایش قد و رشد افراد خردسال و نوجوان جزو نگرانی های خانواده ها است. محصولات افزایش قد کوثر طب نگرانی از شما خانوادها بر خواهد داشت. برای افزایش قد کودکان فاکتوراهای زیادی دخیل است یکی از این فاکتور ها ژنتیک است. حد اکثر رشد انسان تا سن 18 سالگی است. افراد در ۹ ماه اول زندگی و قبل تولد بیشترین افزایش قد  را دارد . اما بعد از بلوغ رشد بسیار کم و گاها متوقف می شود . البته ممکن است با مصرف قرص های افزایش قد مثل نچرال ولت، نچرال بونتی و قرص تریپل فلکس تا حدودی می توان به رشد قد کمک کرد . ولی توصیه ما این است از سنین طفولیت به فکر رشد قد  و افزاش قد کودکان خود باشید. بر همین اساس متخصصین و دکترین علم تغذیه نیز به مصرف مکمل های افزایش قد توصیه میکنند.

تاثیر قرص های افزایش قد بر رشد قدی

نبود ویتامین های مهم و مواد مغذی بر عدم رشد قد کودکان تاثیر مستقیم دارد. در دوران رشد افراد خردسال باید با انواع ویتامین های مهم تامین گردد. مصرف مکمل های رشد قد، یکی از مطمعن ترین برای اطمینان از رسیدن ویتامین‌ها و املاح برای افراد خردسال است. قرص افزایش قد استخوان کودکان یکی از بهترین راههای رشد در سنین نوجوانی و کودکی است چرا که در این زمان استخوان هر کودکی عطش مکمل های افزایش قد را دارد.

کدام ویتامین‌ها به رشد قد کودک کمک می‌کند ؟

مواد ویتامینی چون ویتامین B، ویتامین A، روی، ویتامین دی، ویتامین سی، کلسیم، منیزیم، و… بیشترین تاثیر در رشد صفحات قد را دارد. کلسیم مهمترین ماده برای افزایش قد در هر فردی است. در سنین کودکی سرعت رشد قد بسیار بالا است، حتی در موقع توقف رشد صفحات، هنوز استخوان سازی ادامه دارد اما این عمل سبب افزایش قد نمی شود. ماده شگفت انگیز منیزیم محرک غده تیروئید در ترشح هورمون کلسیتونین نقش اصلی را ایفا می کند، این هورمون میزان کلسیم در خون و فعالیت سلول‌ها را بهتر و سریعتر و پر تحرکتر از قبل می کند. با افزایش ماده های منیزیم و کلسیم در خون تقویت و رشد استخوان ها شروع می شود. ولی ویتامین گروه B ویتامین B۱ و B۲ در رشد قد تاثیر مستقیم و قوی در رشد قد دارد و به مانند بهترین قرص های افزایش قد عمل می کند.

آیا افزایش قد از طریق داروهای افزایش قد امکان پذیر است؟

در جواب به صراحت می توان گفت آری. قرص های افزایش قد توانایی این را دارد که در موقع رشد و پیش از بسته شدن صفحات رشد قدی به افزایش قد کمک شایانی می کند. البته باید این را نیز در نظر داشت که ژنتیک عامل مستقیم در افزایش قد است. همچنین باید گفت، عوامل دیگری مثل تغذیه صحیح و ورزش های هوازی می‌توانند بر افزایش قد کودکان در سنین مختلف کمک کند

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

Showing all 3 results