بهترین زمان برای وزن کشی چه زمانی است؟

فهرست ها

در دوران رژیم برای وزن کردن چه کار هایی باید بکنیم

وزن کردن در رژیم

حتما شما نیز در دوران رژیم رای بارهای متوالی روز وزنه قرار گرفتید تا شاهد کاهش وزن خود باشید. ما بعد از آن نا امید شده اید، این کار باعث می شود شما دلسرد شوید. و از ادامه کار منصرف شوید. بهتر است برای این کار کمی صبر کنید بعد خود را وزن کنید. به نظر شما بهترین زمان و روش برای وزن کردن چه وقتی است؟ با بخش سلامت کوثر طب همراه باشید تا شما را بیشتر آگاه کنیم.

بهترین زمان وزن کردن

هر بار در پوشیدن خود تکراری عمل کنید (وزن کردن در رژیم)

برای وزن دوباره خود در هفته های متوالی بیاد داشته باشید لباسی را بپوشید که اولین بار برای وزن کردن از آن استفاده کرده بودید.

ترازوی دیجیتال بکار ببرید

ترازوهای دیجیتال دقیق تر از ترازوی های سنتی است. و وزن شما را به دقت نشان می دهد. اگر لاغر شده باشید حتما بشما نشان خواهد داد.

پیشرفتی اگر داشتید ان را یاد داشت کنید

بهتر است هر چند هفته وزن خود را ثبت کنید تا پیشرفت خود را نسبت به هفته های قبل را مشاهده کنید. تا انرژی مضاعف بگیرید.

8 علت که ترازو وزن واقعی را نشان نمیدهد

استرس نگیرید

اگر این هفته بر روی ترازو رفتید و مشاهده کردید که بر وزنتان اضافه شده و چاق شده اید نگرانی به خود راه ندهید. شاید در آن هفته شرایط مساعدی نداشتید.

راه‌ های دیگری را امتحان کنید

شما علاوه بر این که می‌ توانید با رفتن روی ترازو وزن خود را مشاهده کنید میتوانید با سایز گرفتن خود کم شدن وزن خود را ببینید. ویا با پوشیدن لباس های قدیمی بهتر متوجه خواهید شد

محصول جدید کوثر طب:

چند وقت یکبار وزنمان را بدانیم؟(وزن کردن در رژیم)

بیش از یک بار در روز نباید خود را وزن کنید. در ساعت مشخصی از روز و ترجیحا صبح‌ها روی ترازو بروید و لباس سبکی تنتان باشد. برای خود نموداری رسم کنید و وزن هر روزه خود را روی نمودار ببرید تا متوجه شوید ماهانه و سالانه تغییرات وزنتان چگونه است. برای وزن کردن هم از ترازوهای ساده با مارک معتبر استفاده کنید.

پیشنهاد ما این است که بیشتر از یک بار در هفته و کمتر از یک بار در هفته خودتان را وزن نکنید. پس بهترین حالت این است که هفته ای یک بار و به طور کل؛ 4 بار در ماه خودتان را وزن کنید. منبع: http://bdoon.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه